#102 ZPOMALENÝ ZÁBĚRY V PORNU

Posted: Duben 22nd, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 6 Comments »

Tohle neni nic, co by mě sralo už dlouho – jednoduše proto, že jsem o používání týhle filmařský techniky ve zmíněnym žánru prostě nevěděl. Až velmi nedávno se mi dostala na obrazovku záležitost, která mě přiměla k přemítání nad využitím metody ze sportovních přenosů ve filmech, kde dva či více v ideálním případě hezkých mladých lidí provozuje tělesnou lásku.

Vzhledem k tomu, že už se o nás stejně ví, že náš obsah může být závadný, nebudu chodit okolo horké kaše a vypovím vám, jak to celé bylo. Jednalo se o bonusovou scénu jednoho porno DVD – bonusovou ve smyslu tom, že zatímco v nebonusových materiálech byly soulože alespoň minimálně „hrané“ (přijde holka do zmrzlinárny a řekne „máte mrkvovou zmrzlinu“ a ten chlap jí řekne „mám, můžeš si líznout, ale pojď se mnou dozadu“), tady celý herecký squad seděl neošacen v pokoji, popíjel čevené s kolou a hovořil o počasí, aby po chvíli režisér zavolal a zavelel „jdeme na to“ a ansámbl se jal kopulovat stylem všichni na jednu, všechny na jednoho.

Nic proti takové koncepci. Pozorně jsem sledoval svěží dílko s úmysly, jaké při pozorování tak svěžího dílka většinou mívám. Po povinné sestavě následovaly zrovinka volné disciplíny. Jeden mladík (s ksichtem tak protivným, že kdyby byla na Facebooku skupina „nechci, aby chlapům bylo v pornu vidět do obličeje“, zapíšu se do ní především kvůli němu) se právě chystal na povinný dopad do telemarku: třímal zrovna svoje chtivé kopí a hotovil se (he he) ejakulovat do obličeje jisté blondýnce a jisté černovlásce.

Nutno říct, že když se dobrá věc konečně podařila, šlo o erupci opravdu mohutnou, dlouhotrvající a opakovanou. Jaké bylo mé překvapení, že po jejím skončení nenásledoval očekávaný a žánr ctící záběr, kdy blondýnka s černovláskou mlsnými všetečnými jazýčky likvidují zbytky toho božího dopuštění. Místo toho obdařil režisér (zjevně s uměleckými ambicemi) diváka znovu vyvrcholením, z jiného úhlu a zpomaleně. A pak ještě jednou. A já jsem, co se porna týká, dost konzervativní: nechci vidět kapičky spermatu dopadat na zpocenou pokožku kurviček v bullet timu. Real-time je v tomhle případě osvědčená klasika. Opakovačky taky nebrat.

«
»